Polityka Prywatności

 

Wstęp

Słowo wstępu. Nie zbieramy w tej chwili żadnych danych osobowych o Tobie. Stosujemy natomiast wtyczki Facebooka i Google Analitycs, aby strona była bardziej atrakcyjna.

 1. Administratorem Twoich danych na stronie SenseiKapIbara.com (zwanej dalej „Serwisem”) jest osoba prywatna. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach.
 2. Szanujemy prawo do prywatności i dbamy o bezpieczeństwo danych. W tym celu używany jest m.in. bezpieczny protokół szyfrowania komunikacji (SSL).
 3. Twoje dane nigdy nie będą przekazane innym podmiotom.

 

Wykorzystanie Google Analytics

 1. Serwis wykorzystuje narzędzie Google Analytics, które zapisuje na komputerze użytkownika pliki cookie. Pliki te pomagają w analizowaniu ruchu na stronach Serwisu oraz zachowań użytkowników. Dzięki tym informacjom wiemy jakie jest zainteresowanie naszymi publikacjami oraz czy strona spełnia swoją rolę informacyjną i rozrywkową.
 2. Dane zbierane przez Google Analytics są gromadzone i przetwarzane przez Google, Inc. Więcej informacji o polityce prywatności firmy Google i jej usług znajdziesz tutaj: https://policies.google.com/?gl=pl
 3. Możesz wyłączyć śledzenie na na naszej stronie poprzez wyłączenie plików cookie w swojej przeglądarce.

 

Wykorzystanie wtyczki społecznościowej Facebook

 1. Serwis wykorzystuje narzędzia dostarczone przez portal społecznościowy Facebook, 1601 South Carolina Avenue, Palo Alto, CA 943404, USA.
 2. Wtyczki społecznościowe umieszczone w serwisie służą ułatwieniu dzielenia się materiałami opublikowanymi w Serwisie, polubienie fanpejdża Serwisu na portalu Facebook.
 3. Dane zbierane przez wtyczki Facebook są gromadzone i przetwarzane przez Facebook. Więcej informacji o polityce prywatności firmy Facebook i jej usług znajdziesz tutaj: https://pl-pl.facebook.com/privacy/explanation
 4. Możesz wyłączyć śledzenie przez wtyczkę Facebooka poprzez wylogowanie się z portalu Facebook na czas oglądania naszej strony.

 

Na koniec

 1. Twoje dane – Twoje prawa. Twoje dane osobowe są Twoją własnością i masz do nich wiele praw. Masz prawo do wglądu i uzyskania kopii, korekty/aktualizacji i prawo usunięcia swoich danych z naszego Serwisu oraz serwisów i usług z których korzystamy. W związku z tym, że My sami nie gromadzimy żadnych danych o Tobie, a robią to serwisy Google i Facebook skontaktuj się z nimi w celu uzyskania dodatkowych informacji.
 2. Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, który jest w Polsce organem właściwym do spraw związanych z ochroną danych osobowych.

 

wersja: 0.1/20180617