Gadżety ze sklepiku dotarły na testy

Cześć kapibarowi fani 🙂

Co jakiś czas zamawiam coś z kapibarowego sklepiku. W końcu kontrola jakości musi być 🙂 Dzięki temu wiem co do Was trafia i jeżeli widzę, że produkt (np. pod kątem jakości grafiki) nie spełnia moich oczekiwań to mogę spróbować coś z tym zrobić.

Ostatnio zamówiłem na próbę dwa kubki i dwie koszulki. Koszulki wypadły bardzo dobrze, natomiast jeden z kubków (ten ze Star Treka) nie do końca mnie zadowolił. Na grafice, gdy się przyjrzeć, były widoczne piksele, poszarpane krawędzie. Nie było tego efektu na kubku Star Wars. Wynikało to z tego, że do niebieskiego kubka użyłem grafiki w niżej rozdzielczości – dokładnie mówiąc tej ze strony. Okazuje się, że jej rozdzielczość nie jest wystarczająca. Tego problemu nie było na pomarańczowym kubku, którego obrazek od samego początku był przygotowywany pod kątem wydruku.

Od czasu stwierdzenia tego problemu grafiki z mądrościami kapibary w sklepiku są w dwukrotnie wyższej rozdzielczości niż wersje ze strony internetowej. To powinno zapewnić wysoką jakość wydruku na gadżetach.

 

Pozdrowienia
Sensei

 

[contentcards url=”https://kapibara.teetres.com/wzory” target=”_blank”]

Leave a Reply