O Sensei Kap Ibarze

Jego przodkowie pochodzą z Ameryki Południowej. W młodości przeprowadził się wraz z rodzicami do Chin. Rozpoczął nauki pod okiem tybetańskich mnichów i przyjął imię Kap Ibara. Po zajęciu Tybetu przez chiński, komunistyczny rząd postanowił – już jako Sensei – wyjechać do Europy. Tutaj, korzystając z dobrodziejstwa wolności słowa i Internetu, rozpoczął dzielenie się zdobytą na przestrzeni lat wiedzą i mądrością.

„Szukasz wiedzy? Szukasz mądrości? Szukasz Sensei Kap Ibary.” – autor nieznany

Sensei Kap Ibara na swojej stronie internetowej dzieli się swoją mądrością, przemyśleniami innych ludzi oraz wiedzą ekspertów.

O reklamach na stronie

Być może zauważyliście też, że gdzieniegdzie na witrynie znajdują się reklamy. Serwer i domena kosztują. Czas poświęcany na tworzenie materiałów też nie jest darmowy.
Zdarzy się więc, że w tekście wrzucę jakiś link np. do sklepu z ebookami czy czymś podobnym. Będą to tzw. link partnerskie co oznacza, że jeżeli kiedyś zdecydujecie się coś kupić w danym sklepie, który linkuję to dostanę z tego jakieś grosze prowizji. Niech jednak będzie jasne, że nikt mi nie płaci za samo wstawienie linku, ani za napisanie konkretnego tekstu lub wyrażenie pochlebnej opinii. Jeżeli coś mi się podoba i uważam, że powinniście się z tym zapoznać to wstawiam. Jeżeli mi się nie podoba to też to piszę.

Z reklam i prowizji utrzymywana będzie działalność sensejowej strony, która póki co nie ma żadnych przychodów za to sporo kosztów 🙂